Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin
rəhbər vəzifəli şəxslərinin 2020-ci il üzrə vətəndaşların qəbulu

Qrafiki

 Vəzifəsi

 Soyadı, adı və atasının adı

 Müraciətin məzmunu

Qəbul günü və saatı

B.e.

Ç.a.

Ç.

C.a.

C.

 Nazir

 Babayev Sahil Rafiq oğlu    

 Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin fəaliyyət   istiqamətləri üzrə bütün məsələlər

 

11:00

13:00

 

 

 

 

 Nazir müavini

  Əliyev Anar Rəhim oğlu
                                                   

 

 

 

 

 

11:00

13:00

 

 Nazir müavini

 Kərimov Anar Mehman oğlu

 

 

 

 

15:00

17:00

 

 Nazir müavini

 Nəsirli Vüsal Zakir oğlu     

 

 

 

 

 

11:00

13:00

 Nazir müavini

               
 Abdullayev Hidayət Kaviz oğlu                                                                

 

11:00

13:00

 

 

 

 

Nazirliyin Aparatı

Vəzifəsi

Soyadı, adı və atasının adı

Qəbul günü və saatı

B.e.

Ç.a.

Ç.

C.a.

C.

Aparatın rəhbəri

 Musayev Fuad Məmməd oğlu

 

 

11:00

13:00

 

 

 

Maliyyə və icmal büdcə şöbəsinin müdiri

   Cəfərova Şəlalə Ziyad qızı

 

14:00

15:00

 

 

 

Uçot siyasəti və təminat
 şöbəsinin müdiri

 Məmmədəliyev Mahmud Məmməd oğlu

 

 

14:00

15:00

 

 

Əmək siyasəti şöbəsinin müdiri

 Məhərrəmov Əbülfət Əjdər oğlu

 

 

 

 

11:00

12:00

Məşğulluq siyasəti və demoqrafik inkişaf məsələləri şöbəsinin müdiri

 Dayıyev Rəşad Hikmət oğlu

 

 

 

 

15:00

16:00

Vətəndaşların qəbulu şöbəsi (Vəzifəni icra edən)

 Əliyev Arif Musa oğlu

 

 

 

 

17;00

18:00

 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi 

 Nəsibova Günel Rasim qızı

 

17;00

18:00

 

 

 

 

Sosial təminat siyasəti şöbəsinin müdiri 

  Hüseynov Babək Azər oğlu

 

 

 

15:00

16:00

 

Pensiya siyasəti və fərdi uçota nəzarət şöbəsinin müdiri

  Abbasov Elnur Abbas oğlu 

 

16:00

17:00

 

 

 

Əlillik siyasəti şöbəsinin müdiri

   Qocayev Sabir Nazir oğlu

14:00

15:00

 

 

 

 

Hüquq şöbəsinin müdiri

   İsgəndərova Gülnar Firdovsi qızı

15:00

16:00

 

 

 

 

Daxili nəzarət və audit şöbəsinin müdiri

   İmanov Heybət Rahil oğlu

 

 

 

16:00

17:00

 

e-Xidmətlər və innovasiyalar şöbəsinin müdiri

   Əkpərov Kənan Eyvaz oğlu

 

15:00

16:00

 

 

 

Dövlət qulluğu və kadr məsələləri şöbəsinin müdiri

  Bayramova Nərmin Ernest qızı
  

 

 

16:00

17:00

 

 

Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri

   Usubova İradə Cəfər qızı

 

 

17:00

18:00

 

 

İctimaiyyətlə əlaqələr və kommunikasiya şöbəsinin müdiri

  Talıbov Fazil Həbib oğlu

 

 

 

 

12:00

13:00

Övladlığa götürmə siyasəti şöbəsinin müdiri

  Ələkbərov Fərhad İslam oğlu

 

 

 

 

14:00

15:00

Təhlil və strateji planlaşdırma şöbəsinin müdiri

  Əliyev Sadiq Cabir oğlu

 

15:00

16:00

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 Struktura daxil olan qurumlar

Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun İdarə Heyətinin sədri 

  Məmişov Himalay Qabil oğlu 

 

 

 

 

11:00

13:00

Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidmətinin rəisi

  Heydərov Fuad Fikrət oğlu

 

 

 

11:00

13:00

 

Dövlət Məşğulluq Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 

  Abbasbəyli Mustafa Aslan oğlu

 

 

10:00

12:00

 

 

Dövlət Tibbi-Sosial Ekspertiza və Reabilitasiya Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 

   Əbdül-Qədirov Cavid Teyrun oğlu

 

 

 

 

15:00

17:00

Sosial Xidmətlər Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 

 

 

 

 

15:00

17:00

Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat Agentliyinin idarə heyətinin sədri

  Məmmədov Fərid Eldəniz oğlu

 

16:00

18:00

 

 

 

Nazirliyin tabeliyində olan müəssisə

Tikilməkdə olan Obyektlərin Müdiriyyətinin direktoru

   İsrafilov İsmayıl Tofiq oğlu

 

 

 

 

10:00

12:00