Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Sosial Müdafiə Fondu tərəfindən Bakı, Sumqayıt şəhərləri və Abşeron rayonu üzrə noyabr ayının pensiyaları ödənilib.
Habelə Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Sosial Müdafiə Fondu tərəfindən muxtar respublika üzrə bu ayın pensiya ödənişi həyata keçirilib.
Respublikamızın digər bölgələrində yaşayan pensiyaçıların, həmçinin güzəştli şərtlərlə pensiya hüququna malik şəxslərin noyabr ayı üzrə pensiyaları da bu ay qrafik üzrə ödəniləcək.

The State Social Protection Fund under the Ministry of Labour and Social Protection of Population has completed the payment of November pensions for residents of Baku, Sumgayit and the Absheron.
Additionally, the State Social Protection Fund under the Ministry of Labour and Social Protection of Population of the Nakhchivan Autonomous Republic has made the pension payments for the current month within the autonomous republic.
Pensions for residents of other regions of the country, including those entitled to preferential pensions, will also be paid according to the schedule within November.