Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri Anar Əliyev avqustun 28-də Qəbələ rayonunda Qəbələ və Oğuz rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul zamanı vətəndaşların Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin səlahiyyət dairəsinə aid müraciətləri cavablandırılacaq, müraciətlərdə əksini tapan məsələlərin həlli ilə əlaqədar tədbirlər görüləcək.
Vətəndaşlar 18-20 avqust tarixlərində Nazirliyə rəsmi şəkildə (info@sosial.gov.az elektron ünvanı və ya poçt vasitəsilə) müraciət edərək və ya “142” Çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Labour and Social Protection of the Population, Anar Aliyev, will receive residents of Gabala and Oghuz districts in Gabala district on August 28.
During the reception, citizens’ appeals related to the areas within the authority of the Ministry of Labour and Social Protection of the Population will be addressed, and measures will be taken to resolve the issues raised in the appeals.
Citizens can register for the reception by contacting the Ministry officially between August 18 and 20 (via the email address info@sosial.gov.az or by post) or by contacting the “142” Call Centre.