Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri Anar Əliyev iyunun 19-da Salyan rayonunda Salyan və Neftçala rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul zamanı vətəndaşların Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin səlahiyyət dairəsinə aid müraciətləri cavablandırılacaq, müraciətlərdə əksini tapan məsələlərin həlli ilə əlaqədar tədbirlər görüləcək.
Vətəndaşlar 9 - 11 iyun tarixlərində Nazirliyə rəsmi şəkildə (info@sosial.gov.az elektron ünvanı və ya poçt vasitəsilə) müraciət edərək və ya “142” Çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Labour and Social Protection of Population Anar Aliyev will meet with residents of the Salyan and Neftchala districts in Salyan on June 19.
During the reception, citizens’ appeals related to the areas of responsibility of the Ministry of Labour and Social Protection of Population will be addressed, and measures will be taken to resolve the issues raised in their applications.
Citizens may register for the reception between June 9 and June 11 by submitting an official application to the Ministry (via the email address info@sosial.gov.az or by post) or by contacting the “142” Call Center.