Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Sosial Xidmətlər Agentliyi ilə sosial tərəfdaşlığını davam etdirən “PAŞA Holding” aztəminatlı ailələrin uşaqlarını məktəbli ləvazimatları ilə təmin edib.
Şirkət yeni tədris ili ərəfəsində Bakı və regionlarda ünvanlı dövlət sosial yardımı alan 12900-dən çox ailənin yeni tədris ilində 1-ci sinfə gedəcək övladlarının məktəbli ləvazimatları ilə təminatını həyata keçirib.
“PAŞA Holding” tərəfindən təqdim edilən çanta, məktəbli forması və digər zəruri məktəb ləvazimatları Agentliyin əməkdaşları tərəfindən aztəminatlı ailələrə çatdırılıb.

“PASHA Holding,” which continues its social partnership with the Social Services Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of Population, has supported low-income families by providing their children with school supplies.
On the eve of the new academic year, the company ensured the provision of school supplies for children of more than 13,300 families receiving targeted state social assistance in Baku and the regions, who are entering the 1st grade.
The school bags, uniforms, and other necessary supplies presented by “PASHA Holding” were delivered to the low-income families by the Agency’s staff.