Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 21 iyun 2025-ci il tarixli Sərəncamı ilə dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətinə görə təltif edilənlər sırasında Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin əməkdaşları da var.
Sərəncama əsasən Nazirliyin 10 nəfər əməkdaşı - Zalov Rəşad Məhərrəm oğlu, Əliyev Rauf Karlen oğlu, Abdullayev Elmir Dəyanət oğlu, Dadaşov Elşən Hacırza oğlu, Yusibov Elnur Nağı oğlu, Baxşəliyeva Nərgiz Rəhman qızı, Sadıqova Ulduz Əlihüseyn qızı, Xaspoladov İsmət Qərib oğlu, Xıdırov Anar Akif oğlu, Süleymanlı Vüsal Müseyib oğlu “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı ilə təltif ediliblər.
Göstərilən yüksək diqqət və qayğıya görə dövlətimizin başçısına minnətdarlığımızı bildiririk.
Təltif olunan dövlət qulluqçularını bu münasibətlə təbrik edərək, onlara gələcək fəaliyyətlərində yeni-yeni uğurlar arzulayırıq!

By the Order of the President of the Republic of Azerbaijan, Mr. Ilham Aliyev, dated June 21, 2025, employees of the Ministry of Labour and Social Protection of Population were among those awarded for their effective work in the civil service.
According to the order, 10 employees of the Ministry - Zalov Rashad Maharram oglu, Aliyev Rauf Karlen oglu, Abdullayev Elmir Dayanat oglu, Dadashov Elshan Hajirza oglu, Yusibov Elnur Naghi oglu, Bakhshaliyeva Nargiz Rahman gizi, Sadigova Ulduz Alihuseyn gizi, Khaspoladov Ismet Garib oglu, Khidirov Anar Akif oglu, Suleymanli Vusal Museyib oglu were awarded the medal "For Distinction in the Civil Service".
We express our gratitude to the head of our state for the high level of attention and care shown.
We congratulate the awarded civil servants on this occasion and wish them continued success in their future endeavors!