Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Sosial Xidmətlər Agentliyinin uşaq evi sosial xidmət müəssisələrinin azyaşlı sakinlərinin iştirakı ilə “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual oyunu keçirilib.
Azərbaycan Respublikasının Konstitusiya Gününə həsr olunan yarışda 4 komanda iştirak edib.
Maraqlı və gərgin mübarizə şəraitində keçən oyunda komandalar müxtəlif sahələri əhatə edən suallara çevik və yaradıcı cavablar verərək biliklərini nümayiş etdiriblər.
Yarışın yekun nəticələrinə əsasən, 1 saylı Uşaq evi sosial xidmət müəssisəsinin “Ədalət zəfəri” komandası oyunun qalibi olub.
2 saylı Uşaq evi sosial xidmət müəssisəsinin "Şahinlər” komandası II yerə, 1 saylı Ailə tipli kiçik Qrup evi sosial xidmət müəssisəsinin "Simurq" komandası isə III yerə layiq görülüb.

The Social Services Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of the Population organized an intellectual competition “What? Where? When?” with the participation of young residents from its children’s home social service institutions.
The competition was dedicated to the Constitution Day of the Republic of Azerbaijan and featured four participating teams.
In an engaging and competitive atmosphere, the teams demonstrated their knowledge by providing quick and creative answers to questions covering various fields.
According to the final results, the “Victory of Justice” team from the No. 1 Children’s Home Social Service Institution won first place.
The “Falcons” team from the No. 2 Children’s Home Social Service Institution took second place, while the “Simurgh” team from the No. 1 Family-type Small Group Home Social Service Institution ranked third.