Əmək və Əhalinin Sosial Müdafəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi növbəti əmək yarmarkasını Zəngilanın Ağalı kəndində təşkil edəcək.
16 dekabr 2025-ci il tarixində, saat 11:00-da “Ağalı Hotel”də keçiriləcək yarmarkada 14 işəgötürən tərəfindən həkim, direktor müavini, mühəndis, ofisiant, sürücü, bənna və s. işlər üzrə 100-dən çox vakansiya təqdim olunacaq.
Vakansiyalara uyğun namizədlərin qeydiyyatı aparılacaq, habelə tədbirin iştirakçılarına Agentliyin icra etdiyi məşğulluq proqramları barədə ətraflı məlumat veriləcək.

The State Employment Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of the Population will organize the next employment fair in the village of Ağalı in Zangilan.
The fair will take place on December 16, 2025, at 11:00, in the “Ağalı Hotel”. Fourteen employers will present more than 100 vacancies, including positions such as doctor, deputy director, engineer, waiter, driver, mason, and others.
Registration of candidates suitable for the vacancies will be carried out, and participants will also be provided detailed information about the employment programs implemented by the Agency.